Bu internet sitesi satılıktır, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CAITME 2021

by
74 74 people viewed this event.
Free

CAITME, Orta Asya bölgesindeki tekstil ve giyim endüstrisi teknolojileri için benzersiz bir uluslararası ihtisas fuarıdır ve bağımsız bir denetime göre, bu profilin BDT bölgesindeki en büyük fuarıdır.

Sergi, iplikten hazır giysilere kadar tüm üretim zincirini kapsayan lider üreticilerin tekstil makine mühendisliği ve teknolojilerindeki inovasyon eğilimlerini ve yeni başarıları sergiliyor.

13 yılı aşkın bir süredir CAITME fuarı, Özbekistan’ın önde gelen endüstrilerinden birinde yüksek katma değerli ürünler üreten yeni yüksek verimli üretim tesislerinin yaratılmasının yanı sıra mevcut olanı iyileştirme ve modernize etme küresel süreçlerine katkıda bulunuyor – tekstil ve hazır giyim endüstrisi ülkenin endüstriyel üretim hacminde ikinci sırada.

Her yıl fuara tekstil makine mühendisliğinin tanınmış liderleri ve Avrupa ve Asya’dan en ileri teknolojilerin tedarikçileri katılıyor. Düzenli olarak Almanya, İtalya, İspanya, Türkiye, Güney Kore ve Çin’in ulusal fuar ve pavyonları düzenleniyor.

Etkinlik, önemli ulusal bakanlıklar ve kurumlar tarafından destekleniyor. Özbek Hükümeti’nin üst düzey yetkilileri her yıl katılıyor. CAITME, bölgedeki tüm endüstri uzmanlarının takviminde yer alan en önemli ve beklenen etkinliktir.

Her şeyden önce, CAITME’nin benzersiz bir hedef kitlesi vardır. Yılda 9000’den fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir, bunların% 95’i sektör uzmanıdır.

Sergi çerçevesinde Kapsamlı İş Programı uygulanıyor. Uluslararası Özbekistan Tekstil Konferansı (UTC), çok sayıda B2G ve B2B toplantıları, ustalık sınıfları, yol gösterileri, atölye çalışmaları ve önde gelen ileri teknoloji üreticilerinden ve tedarikçilerinden sunumlar içerir.

Yıllar geçtikçe, fuar, “ilk elden” satın alma, en son teknolojik çözüm ve yeniliklerin canlı demoları, önde gelen makine üreticileri ve tedarikçileri ile müşterileri – tekstil ve müşterileri arasında verimli diyalog için en önemli ve verimli ticaret ve iş platformu haline geldi. bölgenin hazır giyim üreticileri.

CAITME 2018 gerçekleri ve rakamları:
24 ülkeden 473 katılımcı firma.
Almanya, İspanya, Türkiye, Çin’in ulusal sergileri.
Sergi alanı: 11 275 m2
9000 ziyaretçi, bunların% 95’i sektör uzmanı.

To register for this event please visit the following URL: https://caitme.uz/en/visitors/online-registratsiya.php →

 

Date And Time

06-10-2021 @ 11:00 (PKT) to
08-10-2021 @ 16:00 (PKT)
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

 
 

Share With Friends

Menü