İmalat Sanayi, Yerli ve Milli üretim yapan işletmeleri desteklemek ve tanıtımlarına katkıda bulunabilmek için 2020 yılında kurulmuştur.

İşletmelere dijital mecralarda destek sağlamak ve yabancı üreticiler ile rekabetlerinde avantajlı konuma ulaştırmak amacı ile faaliyet göstermektedir.

İşletmelerin şirket profilleri ve ürünlerini diğer lisanlara çevirisini yaparak, yabancı ülkelerde tanıtımlarını gerçekleştirmek üzere çalışmalar yapmaktadır.

İşletmelere internet sitelerini ve sosyal medya profillerini geliştirme konusunda danışmanlık vermektedir. Sadece danışmanlık değil aynı zamanda bu konularda işletmelere hizmet vermektedir.

Geleceğe yatırım yapın

Elde ettiğimiz gelir ile her yaş ve gruptan öğrenciye burs veriyor, kurslar hazırlayarak özel ders imkanı sunuyor ve mümkün olan branşlarda uygulamalı eğitimler vermeye çalışıyoruz. İş hayatını ve mesleğin inceliklerini ustaların yanında öğrenirken, eğitimlerini ek bilgiler ile pekiştirme olanağı sağlıyoruz.

Sizde bu projemize katılın, hem bir öğrencinin nitelikli bir personel olmasına katkıda bulunun hemde işletmenizi ve ürünlerinizi tanıtın.

Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin. ( İletişim )

Menü